A jövő technológiái alapjaiban változtatják majd meg életünket, gondolkodásunkat és gazdaságunkat.
Az SZTE 1,2 milliárd forintos támogatást nyert el a „Smart rendszerek” projekt megvalósítására.
Az IMF tanulmánya szerint a hazai ipar 70 százalékban a high-tech szektorba tartozik – emelte ki az innovációs és technológiai miniszter.
A népszerű szegmensek közé tartozhatnak a chatbotok, a képfelismerés és a kockázatelemzés is.
A digitális technológiák terjedése az életünk minden területét radikálisan átalakítja.
Fókuszban az önkiszolgálás és a célzott automatizálásra alapozott működési-szolgáltatási modell.
Az adat az új arany: a bevételszerzés új lehetőségét hozzák a megbízható megosztási és adatvédelmi technológiák.
A lista élén az Egyesült Államok és Kína található.
Az MI számos területen könnyítheti meg a jövőben a vállalkozások életét.
A világ ötödik, a régió első kvantumhardverét közösen szerezte be az ELTE két kutatócsoportja.
Már most is az egyik legfontosabb gazdasági kincs az adat, ami kezd világdevizává válni.
A kérdés ma már a legkevésbé sem az, hogy a gazdaság digitalizálódik-e, legfeljebb az, milyen sebességgel történik meg mindez.
Gyorsabb, önkiszolgáló és automatizált ügyintézés az uniós támogatásból megvalósuló fejlesztés célja.
A személyes találkozót ugyanakkor nem válthatják ki az algoritmusok.
Az MI jövőre is folytatja hódító útját.
A közös projektet a városi lét javításának szándéka inspirálta.
2020 után idén is felmérték a hazai kis- és középvállalkozások digitális fejlesztéseit.
Kulcskérdés az adatok tárolásának módja és biztonsága is.
A dyrector.io is részt vesz a világ egyik legnagyobb technológiai eseményén.
Amennyiben kérdései vannak, vagy egy konkrét problémára keres megoldást, a Vodafone IoT-szakértői rendelkezésére állnak. Lépjen velük kapcsolatba!