Idén is a Brain Bar volt az év jövőfesztiválja
Idén is a Brain Bar volt az év jövőfesztiválja
2019. június 05.
Május végén tartották a neves előadókat és a rendkívül sokféle és „húsba vágó” témát felvonultató rendezvényt.
A teljes adást itt hallgathatja meg:
A Brain Bar jövőfesztiválként érthetően elsősorban a jövőkutatással, napjaink kihívásaival foglalkozik – legyen az a big data, a mesterséges intelligencia, a fenntarthatóság vagy akár az emberi boldogság.
A rendezvény egyik világhírű vendége volt Maye Musk, aki a Tesla-vezér édesanyja, de előadást tartott a világ legfiatalabb CEO-ja is, aki limonádét árult már 5 évesen, és szóba került az is, kell-e félnünk a robotoktól.
Most már hagyománynak számít, hogy a nulladik napon Mastermind Sessions üzleti tréninget tartanak. A Brain Bar küldetésének megfelelően a tréningprogram is azzal foglalkozott, hogy miként lesznek a vállalkozások jövőképesek, és egy üzleti vezető vagy menedzser hogyan tud felkészülni a jövőre. Idén kiemelt téma volt, hogy miként lehetnek igazán válságállók a cégek.
A Mastermind Sessions házigazdája Barabási-Albert László (képen balra) világhírű hálózatkutató volt, aki a többi közt a siker egyetemes törvényeit feltáró Képlet című könyv szerzője.
A 2019-es rendezvény részleteiről Böszörményi Nagy Gergely alapítót Szűcs Péter kérdezte a Trend FM műsorában.